ICRYPEX

Hemen Üye Ol, Limitli Ön Satışı Kaçırma!

Yüksel ki sen, kararsın ay, kuvvetinle, kudretinle şen Altay!

Büyük Altay’ın Süper Lig hikayesi 18 yıl aranın ardından yeniden başlıyor! Takımının geleceğinde yer alma fırsatı Altay Token, yalnızca ICRYPEX’te.
ICRYPEX hesabını oluştur, TL yükle, 13 Eylül’deki ön satışa katılma talebini anında gerçekleştir.


Ben robot değilim


Altay Token Nedir?

Altay Token, ICRYPEX ve Altay Spor Kulübü tarafından geliştirilmiş bir taraftar token projesidir. Altay Token satın alarak Altay’ın geleceğinde yerini alırsın, ayrıcalıklar elde edersin.

Büyük Altay’ın belirleyeceği etkinliklerde, sportif başarılarında ve özel kampanyalarda kullanılabilecek olan Altay Token; kulüp ve taraftar arasındaki etkileşimin farklı bir boyutu olacak, Altay’ın başarılarıyla da her an ön plana çıkacak.

Altay Token ön satış fiyatı özel olarak 0,80 TL belirlenmiştir. Altay Token’ın 0,80 TL’den gerçekleştirilecek olan ön satışının ardından halka arz fiyatı 1,00 TL olacaktır.

ICRYPEX Kripto Para Borsasında ön satışa sunulacak olan Altay Token’ı dilediğin gibi alabilir, geleceğe yatırım olarak saklayabilir ya da 90 günlük kilit süresinin dolmasının ardından satabilirsin. Ethereum tabanlı bir “Utility Token” olan Altay Token ile Büyük Altay’ın dijital geleceğinde yerini al.

Altay Token

Altay Token Nasıl Alınır?

 1. Altay Token’ı ICRYPEX üzerinden satın almak için ICRYPEX mobil uygulaması veya İnternet sitesi üzerinden ICRYPEX’e üye olun.
 2. Hesap onayınızı gerçekleştirin.
 3. Yatırma menüsü üzerinden TL yüklemenizi gerçekleştirin.
 4. Ön satış periyodunun başlangıcı ile birlikte Altay Token’ı satın alın!

Altay Sahada Yükseliyor, Sen Dijitalde.

16 Ocak 1914’te İzmir’den yükselen Büyük Altay, dijital dünyaya yolculuğuna başlıyor. Hep yanında olduğun Büyük Altay başarılarıyla yükseldikçe sen dijitalde yüksel!

107 yıllık efsane Altay, Süper Lig hasretini sonlandırırken dijital dünyada yepyeni bir maceraya da başlıyor. Büyük Altay’ın yeşil sahalarda her başarısında hem binlerce Altay Token yakılacak hem de özel etkinlikler ile ödüller, seninle olacak.

Geleceğin taraftarı ve geleceğin Büyük Altay’ı, ICRYPEX’te.

Altay Field

Fan Token’lar: 5 Milyar TL’lik Dev Bir Ekosistem!

Kripto para ekosisteminde 2021 itibarıyla yeni bir kavram var: Fan Token’lar!

Dünyada pek çok önemli spor kulübü tarafından çıkartılan bu kripto paralar, kulüpler ve taraftarlar arasında yeni nesil bir etkileşim devrimi.

Yatırımcıların da ajandalarında yer verdikleri taraftar token projeleri, kimi zaman %500’ün üzerinde getirileriyle tüm yatırım ve finans dünyasına damga vurdu.

ICRYPEX Kripto Para Borsası ve Altay Spor Kulübü iş birliğiyle çıkartılan Altay Token, taraftar token’ları ile kıyaslandığında özellikleri ve teknolojisiyle yeni bir devrim.

Rate Of Return
Rate Of Return

Her Başarıyla Azalan Arz, Her Başarıda Yükselen Değer Altay Token!

Altay Spor Kulübünün her başarısında ICRYPEX ve Altay, piyasadan satın alınan belirli miktarda Altay Token’ı yakacak. Bu da başarılar arttıkça arz kısıtlamasını da beraberinde getirecek. Altay Token, başarılar ile dolu her hafta belirli bir miktarda “burn” edilecek.

Token Burning
Token Burning

Altay Token ile Sağlayacağın Avantajlar Nedir?

Altay Spor Kulübü tarafından belirlenmiş olan özel etkinlikler, anketler ve tesislere düzenlenecek gezilere katılabilir; Altay Token’larını onlarca farklı alanda kullanabilirsin.

 • Token Advantages

  Altay’ı Yakından Tanı!

  Altay Spor Kulübü, teknik ekibi ve sporcularıyla tanışabileceğin etkinliklerde yer al.

 • Token Advantages

  Geleceğe Ortak Ol!

  Altay’ın gelecekte yapacağı pek çok çalışmada bulun, oy kullan, takım otobüsü, tribünler, marşlar ve onlarca farklı seçimde kendi oyunu kullan.

 • Token Advantages

  Futbolcularla Tanış!

  Büyük Altay’ın yeşil sahalarda mücadele eden futbolcularıyla tanış, taraftar-sporcu buluşmalarına katıl.

 • Token Advantages

  Galibiyetlerde Ödüllere Eriş!

  Altay’ın önemli galibiyetlerinden sonra sürpriz ödüller, token hediyeleri ve formaları kap!

Altay Token Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Altay Token’ı satın almak için bir ICRYPEX hesabına ihtiyacınız bulunuyor. Bu sayfa üzerinden veya anasayfada yer alan “Yeni Üyelik” bölümünden ICRYPEX hesabınızı oluşturduktan sonra hesap onayı sürecini tamamlamanızın ardından veya mevcut hesabınıza giriş yaptıktan sonra ICRYPEX mobil uygulaması veya ICRYPEX İnternet sitesi üzerinden “Altay Token” ön satış sayfasına gidin. Bu sayfada, ön satış fiyatı olarak belirlenen 0,80 TL karşılığında Altay Token sahibi olabilirsiniz. Ön satış sürecinde belirlenmiş olan 0,80 TL ön satış fiyatı, halka arzın başlaması ile birlikte 1,00 TL olacaktır. Ön satış başlangıç tarihi, 13 Eylül olarak belirlenmiştir. 13 Eylül’de hazırlıksız yakalanmamak için TL bakiyeni şimdiden hesabına yükleyebilirsin.

www.icrypex.com 'a giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede yer alan "Yeni Üyelik" sekmesine tıklayınız. Açılan sayfada isim-soyisim, e-posta adresi ve 6 haneli şifrenin belirlenmesinin ardından üyeliğiniz gerçekleşmiş olacak. Altay Token ön satış sürecine dâhil olmak için hesap onayınızı da gerçekleştirmelisiniz. Artık kripto para alım satımını güvenle gerçekleştireceğiniz borsamızda işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için [email protected] adresine e-posta iletebilir veya 0850 255 10 79 telefon numaramız üzerinden Müşteri Temsilcisi ekibimize ulaşabilirsiniz.

Altay Token için belirlenen ön satış fiyatı 0,80 TL’dir. 13 Eylül tarihinde sınırlı sayıda gerçekleştirilecek olan ön satış süreci boyunca 0,80 TL karşılığında Altay Token sahibi olabilirsiniz.

Altay Token ön satışı, ICRYPEX ve Altay Spor Kulübü iş birliğiyle 13 Eylül 2021 tarihinde başlayacaktır. Limitli sayıda token’ın satışının gerçekleşeceği ön satışa katılarak hem avantajlı 0,80 TL fiyatından yararlanabilir hem de takımınıza destek olabilirsiniz.

Ön satış fiyatı 0,80 TL olan Altay Token’ın ön satış sürecinin tamamlanmasının ardından halka arz fiyatı 1,00 TL olacaktır. Ön satış ile satın aldığınız Altay Token’ları 90 günün ardından, kullanıcılar tarafından belirlenen ve standart borsa kurallarına tabî olan fiyatından satabilir veya ICRYPEX ve ERC20 cüzdanlarınızda güvenle saklayabilirsiniz.

Altay Token halka arz süreci, ön satış bitimi 17 Eylül 2021 00.00 itibarıyla başlayacaktır. 43.065.000,00 adet Altay Token, halka arz sürecinin başlaması ile 1,00 TL’den alım satım işlemlerine sunulacaktır. Altay Token’ın halka arz süreci başladıktan sonra satın aldığınız Altay Token’ları dilediğiniz gibi alıp satabilirsiniz. Bu esnada, avantajlı fiyat ile ön satıştan satın aldığınız Altay Token’lar 90 gün boyunca kilitli kalacak ve 90 günün ardından otomatik olarak alım satım işlemlerine açılacaktır.

Altay Spor Kulübü; teknik ekibi ve sporcularıyla tanışabileceğiniz etkinliklerde yer alabilir, Altay’ın önemli galibiyetlerinden sonra sürpriz ödüller, token hediyeleri ve formaları kazanma şansı elde edebilirsiniz. Aynı zamanda, Büyük Altay’ın yeşil sahalarda mücadele eden futbolcularıyla tanışarak taraftar-sporcu buluşmalarına katılabilirsiniz.

Altay Token, Ethereum blok zincirinde ERC20 protokolünü kullanmaktadır. Ethereum ağı, kripto para ekosistemi dâhilinde en çok tercih edilen ikinci blok zinciri ağıdır.

ERC20 (Ethereum Requests for Comments), Ethereum üzerinde programlama yapabilmek için standartların ana hatlarını belirleyen teknik belgelerdir. Uygulamaların ve kontratların birbiriyle kolay etkileşim kurmasını sağlamak için bir düzen yaratır.

7/24 ulaşılabilir Müşteri Temsilcisi ekibimize 0850 255 10 79 telefon numaramız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Altay Token’ın maksimum arzı, 191.400.000,00 adettir. Toplam Altay Token arzına ulaşılabilmesi için gereken süre 25 yıldır. Her yıl, kilitli olan Altay Token miktarının %2,5’i, kilitleri kaldırılarak arz edilecektir. Bu arz süreci esnasında, Altay Spor Kulübünün tüm başarıları ile belirli miktarda Altay Token yakılacaktır. Altay Token maksimum arzı, 25 yıl içerisinde tamamlanacak bir süreç olarak planlanmış ve bu 25 yıl içerisindeki Altay Token yakımı ile birlikte “tokenomics” olarak da adlandırılan token ekonomisi, ICRYPEX finans mühendisleri ve Altay Spor Kulübü tarafından hesaplanmıştır.

Daha fazla bilgi için [email protected] adresine e-posta iletebilir veya 0850 255 10 79 telefon numaramız üzerinden Müşteri Temsilcisi ekibimize ulaşabilirsiniz.

Maksimum arzı, 191.400.000,00 adet olan Altay Token’ın ön satışa sunulan adedi 28.710.000,00 olacaktır. Ön satış sürecinin tamamlanmasının ardından halka arz adedi 43.065.000,00 olacaktır. Altay Spor Kulübünün her başarısında ICRYPEX ve Altay, piyasadan satın alınan belirli miktarda Altay Token’ı yakacaktır. Bu da başarılar arttıkça arz kısıtlamasını da beraberinde getirecektir. Altay Token, başarılar ile dolu her hafta belirli bir miktarda “burn” edilecektir.

Satın aldığınız Altay Token’lar ICRYPEX hesabınıza ön satış ile birlikte tanımlanacaktır. Ön satış tarihinin bitimiyle 17 Eylül 00.00 itibarıyla halka arz gerçekleşecek, kilit süresi olan 90 günün bitiminde ön satış ile satın aldığınız Altay Token’lar alım satım işlemlerine açılacaktır.

Altay Token, ERC20 protokolü kullanılarak geliştirilmiş bir “utility” token olduğundan ötürü ERC20 tabanlı kripto para cüzdanlarınıza aktarım sağlayabilirsiniz. Ön satış sürecinde yaptığınız Altay Token satın alımlarınızı, Altay Token’ın 90 günlük kilit süresinin dolmasının ardından kendi Ethereum tabanlı kripto para cüzdanlarınıza aktarabilirsiniz. Altay Token çekme ve yatırma işlemlerinizi ICRYPEX Kripto Para Borsası üzerinde güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Ön satışın bitimi ve ön satış ile satın alınan Altay Token’ların ICRYPEX üzerinde alım satım işlemlerine açılması, arz edildiği günden itibaren 90 gün sürecektir. 17 Eylül 2021, 00.00 itibarıyla başlayacak olan halka arz esnasında satın aldığınız Altay Token’lar ile dilediğiniz zaman işlemlerinizi gerçekleştirebilir, 13-16 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen ön satış sürecinden ve avantajlı ön satış fiyatından yaptığınız satın alımlarda ise 90 günlük kilit süresini alım satım işlemleriniz için bekleyebilirsiniz.