Gamer Arena Utility Token (GAU) Ön Satışı | ICRYPEX

Rekabet Blok Zincire Taşınıyor!

Gamer Arena
Utility Token (GAU)

İlk Kez ve Sadece
ICRYPEX’te!

Limitli Ön Satış Tamamlandı! Halka Arz Fırsatını Kaçırma!

Rekabetçi ve tamamen dijital oyun platformu Gamer Arena, GAU Token ile blok zincire taşınıyor! ICRYPEX üzerinde gerçekleşecek olan ön satışa katıl, avantajlı fiyatı ile GAU Token sahibi olma şansını kaçırma!Halka Arz Fırsatını Kaçırma

Doğum Tarihi


26 Kasım 2021 - 00.00

GAU Token Halka Arz Satışında Yerini Al

00 Gün
00 Saat
00 Dakika
00 Saniye

Gamer Arena Utility Token Nedir?

Gamer Arena Utility Token, Gamer Arena tarafından geliştirilmiş, dijital rekabetin yepyeni bir boyutu. Benzersiz bir “utility token” olan Gamer Arena Utility Token, kısaca GAU Token, Gamer Arena dijital oyun, e-spor ve rekabet platformu içerisinde yüz binlerce kullanıcı tarafından aktif olarak kullanılacak.

Gamer Arena Utility Token’ı rekabetin yüksek olduğu e-spor düellolarında kullanabilir, büyük ödüllere hiç olmadığı kadar kolay erişebilirsin. Birbirinden çekişmeli oyun turnuvalarının ve bireysel maçların düzenlenebileceği, 300 binin üzerinde üyesiyle dev bir oyun platformu olan Gamer Arena’da GAU Token ile özel maçlara katılım gösterebilir, kendini dijital arenada kanıtlayabilirsin.

WHITEPAPER

Gamer Arena Utility Token Nasıl Alınır?

 • Gamer Arena Utility Token’ı ICRYPEX üzerinden satın almak için ICRYPEX mobil uygulamaları veya İnternet sitesi üzerinden ICRYPEX’e üye olun.
 • Hesap onaylarınızı gerçekleştirin.
 • Yatırma menüsü üzerinden TL bakiye yüklemesini gerçekleştirin.
 • Halka arz periyodunun başlangıcı ile birlikte Gamer Arena Utility Token’ı satın alabilirsin!

Halka arz sürecinin başlamasıyla satın aldığın Gamer Arena Utility Token’ları dilediğin gibi değerlendirebilirsin.

Utility (İşlev) Token'lara Yeni Bir Bakış!

Gamer Arena Utility Token, 3 trilyon dolar piyasa büyüklüğüne sahip kripto para piyasasına yeni bir bakış sunuyor. “İşlev” token’ları arasında gerçekten işleyen bir platforma sahip olarak öne çıkacak olan GAU Token, gerçekleşen düellolar ve rekabeti yüksek karşılaşmaların ardından yakımlar ve transfer kesintileri ile deflasyonist bir yapıya dahi sahip olabilecek.

Gamer Arena platformu üzerinde kullanıcılar, GAU Token’ı kullanarak platform içerisinde e-spor karşılaşmalarında mücadele edebilecekler. Ödül olarak alacakları GAU Token’ları diledikleri gibi değerlendirebilecek ve yepyeni karşılaşmalarda ödül havuzunun genişletilmesinde kullanabilecekler.

Ethereum ağında geliştirilmiş olan GAU Token, yalnızca ICRYPEX Kripto Para Borsasında listelenecek ve 300 binin üzerinde Gamer Arena kullanıcısı tarafından aktif olarak kullanılıyor olacak.

Gamer Arena’da kendini göster!

Video Oyunları - Her Yıl Büyüyen, Durdurulamaz Bir Sektör!

Oyun sektörü, her geçen gün büyüyen, gelişimini global çapta sürdüren ve sinema, müzik gibi pek çok sektörü geride bırakmış durumda olan bir ekosistem. Gelişimini sürdüren oyun ekosisteminde Gamer Arena, dijitalleşmenin de getirdiği avantaj ile her yaştan insanı buluşturuyor, oyunları ve oyuncuları birleştiriyor. ICRYPEX, geleceği sana getirmeye, “Metaverse”i seninle buluşturmaya devam ediyor. Ayrıca, video oyunlarının durdurulamaz yükselişi, tam da Bitcoin grafiği gibi görünüyor, değil mi? :)

ICRYPEX'te Benzersiz Ön Satışlara Katıl!

GAU Token'a Sahip Ol ve Rekabette Yerini Al!

 • Rakiplerini Bul

  Benzersiz 21 oyundan dilediğini seç! Şimdi sana karşı mücadele edecek birini keşfetme zamanı. Yeteneklerine uygun, dişine göre bir rakip bul!

 • Düellolara Katıl

  Rekabet daima güzeldir, tabii oyunun kurallarına uyduğun sürece! İster bireysel istersen de takımın ile düellolara katılarak becerilerini herkese kanıtla!

 • Kendini Göster

  İşte şimdi yeteneklerini gösterme zamanı! Kazandığın oyunlarla başarılarını ve e-spor kabiliyetini göster! Düello içerisindeki GAU Token havuzunu elde etme şansını yakala!

 • Ödüller Kazan

  Başarılarını kanıtladın, sıra ödüllerde! Birinci olduğun ve takımının galibiyetle sonuçlandırdığı oyunlarda GAU Token ödülleri ve sürpriz hediyeler seni bekliyor!

GAU Token Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Gamer Arena Utility Token’ı satın almak için bir ICRYPEX hesabına ihtiyacınız bulunuyor. ICRYPEX hesabınızı oluşturduktan sonra hesap onayı sürecini tamamlamanızın ardından veya mevcut hesabınıza giriş yaptıktan sonra ICRYPEX mobil uygulaması veya ICRYPEX İnternet sitesi üzerinden “Gamer Arena Utility Token” ön satış sayfasına gidin. Bu sayfada, ön satış fiyatı olarak belirlenen 0,15 TL karşılığında Gamer Arena Utility Token sahibi olabilirsiniz. Ön satış sürecinde belirlenmiş olan 0,15 TL ön satış fiyatı, halka arzın başlaması ile birlikte 0,25 TL olacaktır.

www.icrypex.com 'a giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede yer alan "Yeni Üyelik" sekmesine tıklayınız. Açılan sayfada isim-soyisim, e-posta adresi ve 6 haneli şifrenin belirlenmesinin ardından üyeliğiniz gerçekleşmiş olacak. Gamer Arena Utility Token ön satış sürecine dâhil olmak için hesap onayınızı da gerçekleştirmelisiniz. Artık kripto para alım satımını güvenle gerçekleştireceğiniz borsamızda işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için [email protected] adresine e-posta iletebilir veya 0850 255 10 79 telefon numaramız üzerinden Müşteri Temsilcisi ekibimize ulaşabilirsiniz.

Gamer Arena Utility Token için belirlenen ön satış fiyatı 0,15 TL’dir. 22 - 25 Kasım tarihleri arasında sınırlı sayıda gerçekleştirilecek olan ön satış süreci boyunca 0,15 TL karşılığında Gamer Arena Utility Token sahibi olabilirsiniz.

Gamer Arena Utility Token ön satışı, ICRYPEX ve Gamer Arena iş birliği ile 22 Kasım 2021 tarihinde başlayacaktır. Limitli sayıda token’ın satışının gerçekleşeceği ön satışa katılarak avantajlı 0,15 TL fiyatından yararlanabilirsiniz.

Ön satış fiyatı 0,15 TL olan Gamer Arena Utility Token’ın ön satış sürecinin tamamlanmasının ardından halka arz fiyatı 0,25 TL olacaktır. Ön satış ile satın aldığınız Gamer Arena Utility Token’ları 30 günün ardından piyasa koşullarınca belirlenmiş market fiyatından satabilir veya ICRYPEX ve ERC20 cüzdanlarınızda güvenle saklayabilirsiniz.

Gamer Arena Utility Token halka arz süreci 26 Kasım 2021 00.00 itibarıyla başlayacaktır. 50.000.000,00 adet Gamer Arena Utility Token, halka arz sürecinin başlaması ile 0,25 TL’den alım satım işlemlerine sunulacaktır. Gamer Arena Utility Token’ın halka arz süreci başladıktan sonra satın aldığınız Gamer Arena Utility Token’ları dilediğiniz gibi alıp satabilirsiniz. Bu esnada, avantajlı fiyat ile ön satıştan satın aldığınız Gamer Arena Utility Token’lar 30 gün boyunca kilitli kalacak ve 30 günün ardından otomatik olarak alım satım işlemlerine açılacaktır.

Gamer Arena Utility Token kullanımı, Ethereum ağında yer alan akıllı kontrat özelliği ile pek çok farklı senaryoya ve etkinliğe uyarlanabilir yapıdadır. Gamer Arena Utility Token, Ethereum bazlı bir "utility token" olarak geliştirilmiştir. Gamer Arena Utility Token sahipleri, sahip oldukları token ile pek çok önemli etkinlikte yer alabilir, çeşitli sosyal sorumluluk projelerine, özel etkinliklere dâhil olabilir. Gamer Arena ve ICRYPEX tarafından planlanacak olan çalışmaların her birine dâhil olurlarken Gamer Arena’nın kariyer rotasındaki gelişimi ile birlikte token’larının ihtimal dâhilindeki değer kazanımı neticesinde GAU Token sahipliklerini sürdürebilirler. İlk aşamada planlanan ve potansiyel kullanım alanlarını içeren Whitepaper için tıklayınız.

Gamer Arena Utility Token, Ethereum blok zincirinde ERC20 protokolünü kullanmaktadır. Ethereum ağı, kripto para ekosistemi dâhilinde en çok tercih edilen ikinci blok zinciri ağıdır.

ERC20 (Ethereum Requests for Comments), Ethereum üzerinde programlama yapabilmek için standartların ana hatlarını belirleyen teknik belgelerdir. Uygulamaların ve kontratların birbiriyle kolay etkileşim kurmasını sağlamak için bir düzen yaratır.

7/24 ulaşılabilir Müşteri Temsilcisi ekibimize 0850 255 10 79 telefon numaramız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Gamer Arena Utility Token’ın maksimum arzı, 500.000.000,00 adettir. Toplam Gamer Arena Utility Token arzına ulaşılabilmesi için gereken süre 10 yıldır. Gamer Arena Utility Token maksimum arzı, 10 yıl içerisinde tamamlanacak bir süreç olarak planlanmış ve bu 10 yıl içerisindeki Gamer Arena Utility Token yakımı ile birlikte “tokenomics” olarak da adlandırılan token ekonomisi, ICRYPEX finans mühendisleri ve Gamer Arena tarafından hesaplanmıştır. Whitepaper için tıklayınız.

Daha fazla bilgi için [email protected] adresine e-posta iletebilir veya 0850 255 10 79 telefon numaramız üzerinden Müşteri Temsilcisi ekibimize ulaşabilirsiniz.

Maksimum arzı, 500.000.000,00 adet olan Gamer Arena Utility Token’ın ön satışa sunulan adedi 50.000.000,00 olacaktır. Ön satış sürecinin tamamlanmasının ardından halka arz adedi 50.000.000,00 olacaktır. Gamer Arena platformunda gerçekleştirilen belirli etkinlikler ve şirketin ulaştığı piyasa değeri neticesinde ICRYPEX ve Gamer Arena, piyasadan satın alınan belirli miktarda Gamer Arena Utility Token’ı yakacaktır. Bu da aşamalar katedildikçe arz kısıtlamasını da beraberinde getirecektir. Gamer Arena Utility Token, Whitepaper esasında belirlenmiş hususlar neticesinde belirli miktarda “burn” edilecektir. Whitepaper için tıklayınız.

Satın aldığınız Gamer Arena Utility Token’lar ICRYPEX hesabınıza ön satış ile birlikte tanımlanacaktır. Ön satış tarihinin bitimiyle 26 Kasım 00.00 itibarıyla halka arz gerçekleşecektir.

Gamer Arena Utility Token, ERC20 protokolü kullanılarak geliştirilmiş bir “utility” token olduğundan ötürü ERC20 tabanlı kripto para cüzdanlarınıza aktarım sağlayabilirsiniz. Ön satış sürecinde yaptığınız Gamer Arena Utility Token satın alımlarınızı, Gamer Arena Utility Token’ın 30 günlük kilit süresinin dolmasının ardından kendi Ethereum tabanlı kripto para cüzdanlarınıza aktarabilirsiniz. Gamer Arena Utility Token çekme ve yatırma işlemlerinizi ICRYPEX Kripto Para Borsası üzerinde güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Ön satışın bitimi ve ön satış ile satın alınan Gamer Arena Utility Token’ların ICRYPEX üzerinde alım satım işlemlerine açılması, arz edildiği günden itibaren 30 gün sürecektir. 26 Kasım 2021, 00.00 itibarıyla başlayacak olan halka arz ile birlikte satın aldığınız Gamer Arena Utility Token’lar ile dilediğiniz zaman işlemlerinizi gerçekleştirebilir, ön satış sürecinden ve avantajlı ön satış fiyatından yaptığınız satın alımlarda ise 30 günlük kilit süresini alım satım işlemleriniz için bekleyebilirsiniz.

NEDEN ICRYPEX CRYPTO EXCHANGE?

ICRYPEX; finans profesyonelleri tarafından kurulmuş, Türkiye’yi kripto para dünyasının yenilikleri ile tanıştırmayı hedefleyen ve yatırımcıya gerçek blok zinciri tecrübesi sunan kripto para borsasıdır. ICRYPEX, listelediği kripto para birimleri ve gerçekleştirdiği projeler ile Türkiye’de pek çok ilke imza atmayı sürdürüyor!

 • Platform

  İster kripto para dünyasıyla yeni tanışmış ol ister profesyonel bir yatırımcı, ICRYPEX ile kendi blok zinciri öykünü yaratarak gerçek bir blok zinciri tecrübesi yaşayabilir ve özel analizlerle işlemlerini gerçekleştirebilirsin.

 • Uygulama

  Teknolojisiyle 10 milisaniyenin altında işlem süresi sunan ICRYPEX uygulamasında pratik tasarımı sayesinde birçok işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilir, dilediğin her yerden kripto para portföyüne ulaşabilir, geleceğin projelerine yatırımı cepten yapabilirsin.

 • 7/24 İletişim

  ICRYPEX Kripto Para Borsasının 7/24 ulaşılabilir Müşteri Temsilcileri sayesinde yalnız değilsin. Dilediğin her saat arayabileceğin, aklındaki soruları sorabileceğin Müşteri Temsilcileri hattın diğer ucunda ve İnternet sitesinde canlı destek bölümünde seni bekliyor!