ICRYPEX’i indir, 30 TL değerinde Bitcoin hediyen ile işlem yapmaya başla!*

Hızla indir, güvenle kaydol**, anında 30 TL değerinde hediye Bitcoin, Ethereum ve Avalanche gibi projeleri ve gerçek hızı ICRYPEX’te keşfet! Üstelik dilersen BTC'ni sat, 30 TL bakiyeni işlemlerle katlayarak banka hesabına çek.

(*) Kampanya 4 Mart 2022 Cuma günü başlayacak ve 30 Haziran 2022 tarihine kadar devam edecektir. Hediye BITCOIN, kampanya koşullarına uyup, üyeliğini başarılı bir şekilde gerçekleştiren kişilerin ICRYPEX hesaplarına hemen yüklenecektir. Yüklenen 30 TL bakiye ile işlemlere anında başlayabilir ya da banka hesabına çekim yapabilirsin. (**) Hâlihazırda ICRYPEX müşterisi olan ve/veya kampanya sürecinden önce ICRYPEX müşterisi olmuş ve hesabını kapattırmış kişilerin kampanyadan yararlanması mümkün değildir. Kampanyaya yabancı uyruklu kişilerin katılması mümkün değildir. Kampanyadan her kullanıcı yalnızca bir kez faydalanabilir. Kampanya katılımının ardından BTC bakiyesi hesabınıza otomatik olarak yüklenecektir. BTC bakiyenizi banka hesabınıza çekebilmeniz için ICRYPEX'teki minimum çekim tutarı olan 100 TL'yi karşılamanız gerekmektedir.

İndir, kaydol, Bitcoin ödülünü al, kazanmaya devam et!

Üyeliğini tamamla, 30 TL değerinde hediye Bitcoin (BTC) hemen cüzdanına yüklensin!

En güvenli kripto para uygulaması ICRYPEX.

Yeni nesil kripto para uygulaması ICRYPEX, hesabını gelişmiş güvenlik önlemleri ile korur; varlıklarını soğuk depolama çözümlerinde tutar.

ICRYPEX ile Bitcoin kadar devrimsel, Metaverse kadar yenilikçi ol.

Metaverse, Bitcoin, kripto para birimleri… ICRYPEX’te hepsi, hem profesyoneller için gelişmiş hem de yeni kullanıcılar için öğretici biçimde var.

Şimdi indir, Bitcoin’e geç kalma.

ICRYPEX’te tarihin akışını değiştiren Bitcoin ile kazanmaya başla!

ICRYPEX mobil uygulamasını hemen indir ve sana özel kripto para uzmanı desteğiyle piyasaları güvenle öğren! 30 TL değerindeki Bitcoin hediyeni kullanarak işlem yapmaya başla, kripto para ekosisteminde ICRYPEX mobil uygulaması ayrıcalığıyla yerini al!

ICRYPEX’i indir, Bitcoin hediyeni kap!

(*) Hediye Bitcoin, kampanyaya katılım için son gün olan 30 Haziran 2022 tarihine kadar kampanya koşullarını gerçekleştiren kişilerin ICRYPEX hesabına hemen yüklenecektir.

Neden ICRYPEX?

ICRYPEX ile İnternet’in olduğu her yerde tüm kripto para yatırımlarınızı yönetebilir, hızlıca işlem yapabilir, para transferleri ve analizlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

 • Gelişmiş Güvenlik Önlemleri!

  İki aşamalı doğrulama, gelişmiş güvenlik önlemleri ile ICRYPEX, hesabınızın ve kripto varlıklarınızın güvenliğini en üst seviyede tutar.

 • Cem Bölükbaşı Hızında İşlemler!

  Milisaniyeler içerisinde para yatırma işlemleri gerçekleştir, çek; Bitcoin ve kripto para birimlerini al, sat!

 • Sezgisel, Profesyonel Arayüz!

  ICRYPEX mobil ile akışta kalın! Deneyimli yatırımcılar için gelişmiş emir türleri ve analitik araçlar, yeni başlayanlar için basit bir Bitcoin alma ve satma arayüzü.

 • Güvenle HODL Yap!

  Soğuk depolama ile sahip olduğun kripto varlıkları siber saldırı riskinden uzakta, güvende tutuyoruz. İç rahatlığıyla HODL yap!

ICRYPEX olarak Cem Bölükbaşı’nın Formula 2’de Ana Sponsoru olmaktan mutluluk duyuyoruz!