ICRYPEX STEVE ACADEMY BULUŞMALARI 9 EKİM’DE BAŞLIYOR!

  • Yer: İstanbul Zorlu PSM
  • Gün: 9 Ekim Cumartesi
  • Saat: 12.00 - 18.00

İstanbul Zorlu PSM’deki Ücretsiz Eğitime Hemen Kayıt Ol!

Ben robot değilim

Kripto Para Dünyası İstanbul Zorlu PSM’de Seni Bekliyor!

Stevedabitcoin ve ICRYPEX ekibi ile kripto para dünyasında bilgi, eğlence ve kahve dolu bir buluşmaya hazır mısın? Kripto paraların renkli dünyasının kapılarını Stevedabitcoin ICRYPEX işbirliği ile aralayın. Kripto para piyasasına dair eğitim alarak kendi stratejini kur. Üstelik tamamen ücretsiz olan eğitimde ICRYPEX ekibi, Stevedabitcoin, KriptoLevent,Baharlanya ve bir çok isimle tanışma fırsatını kaçırma!

ICRYPEX ile Büyük Turne Başlıyor!

ICRYPEX ve Stevedabitcoin ortaklığı ile yapılan bu ücretsiz ve yüz yüze eğitim sürecine katılım sağlayarak kripto paralar ve trade hakkında bilgi sahibi olma şansı yakalayacaksın.

Yukarıda yer alan formu doldurmanın ardından ICRYPEX ekibi seninle e-posta, SMS ve telefon numaran üzerinden iletişime geçecek. Ardından etkinliğe ücretsiz bir şekilde katılımın için gerekli tüm süreç seninle paylaşılacak.

9 Ekim Cumartesi günü saat 12.00’de başlayacak ve akşam 18.00’e kadar devam edecek olan etkinlik, İstanbul Zorlu PSM’de gerçekleştirilecek. Bu eşsiz buluşmada kripto para teknik ve temel analiz eğitimi al, kendi yatırım stratejilerini geliştirmeyi öğren ve Stevedabitcoin, KriptoLevent, Baharlanya ve SteveAcademy ekibiyle buluşma imkânı yakala!

Kendinin En İyi Versiyonu Ol!

Kripto Para Piyasasında ICRYPEX ile Kendi Stratejini Kur ve Başarıya Ulaş!

ICRYPEX Hakkında

ICRYPEX, 2018 yılında Türkiye’de kurumsal yapı ile kurulan, kendi nodelarına trading ve matching enginelerine sahip, emir defteri yönetimini kendi yapan en önemlisi de her yatırımcımıza kripto para müşteri temsilcisi atayarak 7/24 ulaşılabilirliği Türkiye’de ilk defa sunan kripto para borsasıdır.

Doğru iletişimin ön planda tutularak şeffaf, güvenilir, hızlı ve doğru olma prensipleriyle yola çıkan ICRYPEX aynı zamanda günlük ve haftalık yayımlanan bültenler ve analizlerle kripto para yatırımcılarının bilinçli işlem yapmasını sağlayarak gerçek bir blok zinciri tecrübesini sunmayı amaçlamaktadır.

ICRYPEX’in Destekleriyle Kripto Para Dünyasıyla Tanış!

ICRYPEX Kripto Para Borsası, finansal okuryazarlığa desteklerini sürdürerek kripto para alanındaki yatırımcıların dijital dünyada yanında olma misyonunu devam ettiriyor.

Zorlu PSM’de gerçekleşecek ve devamı farklı şehirlerde düzenlenecek olan etkinlik, 9 Ekim Cumartesi günü, saat 12.00’de başlıyor ve 18.00’e kadar devam ediyor.

ICRYPEX, kripto para ve finans piyasaları için yeni bir farkındalığı yaratmayı amaçlıyor.

ICRYPEX, kripto para piyasasının öncü isimleriyle seni buluşturuyor!

İlkleri Türkiye’ye Getiren Kripto Para Borsası: ICRYPEX

İlklerin borsası ICRYPEX, AVAX, Fantom ve Algorand projelerini Türkiye’de ilk kez listeleyerek ekosistemin yeni, güçlü projeler ile tanışmasını sağladı.

ICRYPEX, Altay Fan Token ile birlikte dünyanın en büyük fan token arzlarından birini gerçekleştirmiş, Avalanche C-Chain entegrasyonu ile birlikte Türkiye’de bir ilke daha imza atmıştır.

Finansal teknoloji alanında yatırımları destekleyen Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı AŞ ile teknoloji ağırlıklı yatırımları bulunan İdealist Danışmanlık AŞ, Türkiye’nin yenilikçi kripto para borsası ICRYPEX’e ortak oldu. ICRYPEX, 2021 yılı içerisinde sermayesini 50 milyon TL’ye çıkartmayı başardı.

SPORU SEVİYOR VE DESTEKLİYORUZ

Başarılarına ortak olduğumuz Beşiktaş ICRYPEX Erkek Basketbol Takımı, 1907 Fenerbahçe Engelli Yıldızlar, Altay Spor Kulübü ve Göztepe Spor Kulübü sponsorluklarımız ile Türk sporunu desteklemekteyiz. Faydalı bir süreç izleyerek yeni sponsorluklarımızla attığımız adımlar sayesinde Türk sporuna güç katmaya devam edeceğiz.

  • Beşiktaş
  • Altay
  • Göztepe
  • Fenerbahçe