ÜCRETSİZ HESAP AÇIN

Ben robot değilim

SADECE 3 ADIMDA KAZANMAYA BAŞLAYIN

KAYIT
OLUN

LİMİT
EMRİNİZİ
GİRİN

EMRİNİZ
GERÇEKLEŞTİĞİNDE
KAZANIN

KOMİSYONUM HEMEN HESABIMA YATACAK MI?

Evet, emriniz gerçekleştiğinde hediye komisyonunuz anında hesabınıza yansıyacaktır.

EMİR İŞLEMLERİ İÇİN LİMİT VAR MI?

Kampanya süresince dilediğiniz kadar emir girebilirsiniz.

KOMİSYON HEDİYESİ İÇİN ALT LİMİT VAR MI?

Komisyon hediyesi için bir alt limit bulunmaz, dilediğiniz miktarda yatırım ile emir girebilirsiniz.

KOMİSYON HEDİYESİ İÇİN ÜST LİMİT VAR MI?

Kazanacağınız hediyelerde herhangi bir üst limit bulunmamaktadır. İşlem yaptığınız hacim oranında komisyon kazanabilirsiniz.

NEDEN ICRYPEX CRYPTO EXCHANGE?

Icrypex Kripto Borsası, tüm kariyerini vadeli ișlemler, para ve döviz piyasaları, sabit getirili ürünler ve dijital paralar gibi finansal ürünlere ayırmış finans profesyonelleri tarafından kurulmuștur. Icrypex; șeffaf, doğru, hızlı ve düșük komisyon prensipleri ile yola çıktı ve size gerçek bir blokzinciri tecrübesi sunuyor.

HIZLI PLATFORM

Borsalarda hız en önemli unsurdur. Icrypex platformunda milisaniyeler içerisinde emrinizin işleme girer, limit emirleriniz uygun fiyat ile buluştuğunda gerçekleşir. Saniyeler içerisinde para yatırıp, çekebilirsiniz.

SOĞUK CÜZDAN

Kripto varlıklarınız, fiziksel olarak izole edilmiş, çevrimdışı, ağa bağlı olmayan cüzdanlarda muhafaza edilir. Bu soğuk depolar, varlıklarınızı güvenle saklayabilecek fiziki zorlu çevresel koşullara dayanır ve siber risk barındırmaz.

2FA DOĞRULAMA

2 adımlı doğrulama, kişisel veri güvenliğinin son noktalarından biridir. 2FA ile hesabınıza girerken bir güvenlik katmanı daha eklemiş olursunuz. Böylece sadece sizin için oluşturulan doğrulama kodu ile hesabınıza giriş yaparsınız.

GERÇEK CÜZDAN

Icrypex ile yaptığınız işlemler talebinizle, gerçek çekirdekte yapılır, global blokzincire yansıtılır. Sadece Icrypex üzerinde açtığınız cüzdandaki işlemleri Etherscan veya btc.com üzerinden de takip edebilirsiniz.

SEGWIT

İşlem boyutlarını küçülterek, işlem hızını ve sınırlı blok büyüklüğünü en verimli şekilde kullanan bir teknoloji sunuyoruz. Böylece kripto para transferleriniz göz açıp kapayıncaya kadar gerçekleşmiş oluyor.

YÜKSEK DERİNLİK

Icrypex size 5 para birimi ile 10 markette derinlikli bir borsa hizmeti sunar. Teorik olarak bu, aynı anda 14 farklı markete erişebildiğiniz anlamına gelir. Her birinde istediğiniz an işleme girip çıkabillirsiniz.