TEKNİK ANALİZ VE TRADING KONUŞMALARI ANKARA’YA, ŞEHRİNE GELİYOR!

Yer: Ankara Alegria Business Hotel
Gün: 14 Mayıs Cumartesi
Saat: 12.00 - 16.00

Ankara Alegria Business Hotel'deki ücretsiz teknik analiz eğitimine hemen kayıt ol:

Ben robot değilim

Teknik Analiz mi Dedin? Hadi Canım Sen de…

ICRYPEX Kripto Para Borsası ve Ali Perşembe iş birliğinde Türkiye’nin en kapsamlı teknik analiz eğitimleri başlıyor. 14 Mayıs Cumartesi günü, Ankara Alegria Business Hotel’de gerçekleşecek olan eğitimde tecrübeli analist ve trader Ali Perşembe, tecrübelerini formu dolduran ilk 100 kişi ile paylaşacak. Şimdiye kadar öğrendiğin tüm teknik analiz bilgisini unutma vaktin geldi.

Ali Perşembe tarafından gerçekleştirilecek ICRYPEX Teknik Analiz Eğitimleri, kripto para dünyasında rotanızı belirlemeniz, işlem stratejilerinizi geliştirmeniz için büyük bir fırsat olacak.

Kripto Para Teknik Analiz Eğitimi Katılım Bilgisi

ICRYPEX Ali Perşembe Teknik Analiz Eğitimlerine katılım sağlamak çok kolay! Yukarıda yer alan formu doldur, Türkiye’nin en önemli trader’larından biri olan Ali Perşembe’den eğitim alma şansı edinen 100 kişiden biri ol.

ICRYPEX Ekibi, formu doldurmanın ardından seninle iletişime geçerek gerekli tüm bilgileri iletecek. Katılım bilgisi ise telefon numarana SMS ve e-posta adresine detaylı bir katılım e-postası olarak düşecek.

Ali Perşembe tarafından Bitcoin, Ethereum, Litecoin, XRP gibi pek çok kripto para biriminin analizinin yapımına dair verilecek olan eğitimde ekonominin, borsanın ve kripto paraların temel, orta ve ileri düzey tüm detaylarına ulaşabileceksin.

KENDİ STRATEJİNİ YARAT

Kripto Para Piyasasında Kendi Oyun Planın ile Başarıya Ulaş!

Kripto Para Piyasalarında Perşembe’nin Gelişi!

Ali Perşembe, SAHA Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri A.Ş.nin Kurucu Ortağı ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı'dır. Yatırım ve yönetim danışmanlığı ve eğitmenliği yapmakta olup deneyimli bir teknik analiz, vadeli işlemler ve opsiyonlar uzmanıdır.

1960 yılında doğmuş olan Ali Perşembe, liseyi Robert Kolej'de, üniversite eğitimini ise University of Central Florida’da bitirmiştir. Çalışma yaşamına İsviçre’de başlamış, ardından 1985 yılında, Türkiye’de ilk kez vadeli opsiyonlar aracılık şirketi olan Fumar’ı kurmuştur.

Kendisi, dört ciltten oluşan “Teknik Analiz mi Dedin? Hadi Canım Sen De!” kitap serisinin de yazarıdır.

ICRYPEX, Finansal Okuryazarlığa Destek Olmaya Devam Ediyor!

ICRYPEX Ali Perşembe Teknik Analiz Eğitimleri ile Türkiye’nin dört bir yanında teknik analiz turnesi, on binlerce kişiye ulaşacak. Türkiye’de teknik ve temel analizin, oyun planının ve yatırım stratejilerinin öğrenilmesi, Bitcoin ve kripto para ekosisteminde Türkiye’nin maksimum fayda sağlayabilmesi yolunda; ICRYPEX yanında.

ICRYPEX, tüm teknolojisini kendi bünyesinde, Türk yazılımcılar ve finans mühendisleri ile geliştirmeye devam ederken 10 milisaniyenin de altında işlem süresiyle, AVAX C-Chain, BSC entegrasyonlarıyla ve gelişmiş mobil uygulamalarıyla dünya çapında rekabetçi, finansal okuryazarlığa verdiği destek ile ülkemizde öncü kuruluşlardan biri olmayı hedefliyor.

SPORU SEVİYOR VE DESTEKLİYORUZ

Başarılarına ortak olduğumuz Beşiktaş ICRYPEX Erkek Basketbol Takımı, 1907 Fenerbahçe Engelli Yıldızlar, Altay Spor Kulübü ve Göztepe Spor Kulübü sponsorluklarımız ile Türk sporunu desteklemekteyiz. Faydalı bir süreç izleyerek yeni sponsorluklarımızla attığımız adımlar sayesinde Türk sporuna güç katmaya devam edeceğiz.

  • Beşiktaş
  • Altay
  • Göztepe
  • Fenerbahçe