HEMEN ÜCRETSİZ BITCOIN HESABI AÇIN!

Ben robot değilim

ŞEFFAF, DOĞRU, HIZLI VE GÜVENLİ İŞLEM, DÜŞÜK KOMİSYON!

NEDEN ICRYPEX CRYPTO EXCHANGE?

HIZLI PLATFORM

Borsalarda hız en önemli unsurdur. Icrypex platformlarında milisaniyeler içerisinde emriniz işleme girer, limit emirleriniz uygun fiyat ile buluştuğunda gerçekleşir. Saniyeler içerisinde para yatırıp, çekebilirsiniz.

SOĞUK CÜZDAN

Kripto varlıklarınız, fiziksel olarak izole edilmiş, çevrimdışı, ağa bağlı olmayan cüzdanlarda muhafaza edilir. Bu soğuk depolar, varlıklarınızı güvenle saklayabilecek fiziki zorlu çevresel koşullara dayanır ve siber risk barındırmaz.

2FA DOĞRULAMA

2 adımlı doğrulama, kişisel veri güvenliğinin son noktalarından biridir. 2FA ile hesabınıza girerken bir güvenlik katmanı daha eklemiş olursunuz. Böylece sadece sizin için oluşturulan doğrulama kodu ile hesabınıza giriş yaparsınız.

GERÇEK CÜZDAN

Icrypex ile yaptığınız işlemler gerçek çekirdekte yapılır, global blokzincire yansıtılır. Sadece Icrypex üzerinde açtığınız cüzdandaki işlemleri Etherscan veya btc.com üzerinden de takip edebilirsiniz.

SEGWIT

İşlem boyutlarını küçülterek, işlem hızını ve sınırlı blok büyüklüğünü en verimli şekilde kullanan bir teknoloji sunuyoruz. Böylece kripto para transferleriniz göz açıp kapayıncaya kadar gerçekleşmiş oluyor.

YÜKSEK DERİNLİK

Icrypex size 7 kripto para birimi 14 markette derinlikli bir borsa hizmeti sunar. Teorik olarak bu, aynı anda 14 farklı markete erişebildiğiniz anlamına gelir. Her birinde istediğiniz an işleme girip çıkabillirsiniz.

BITCOIN NEDİR?

2008 yılında Satoshi Nakamoto tarafından yazılan bir manifestoyla duyurulan; 3 Ocak 2009’da işlevsel hale gelen; ฿ sembolü ve BTC kısaltmasıyla kullanılan Bitcoin, herhangi bir merkez bankası ya da resmi bir kuruluşa ait olmayan kripto para birimidir. Sistemi tasarlayan Nakamoto tarafından belirlenen maksimum Bitcoin sayısı 21 milyonla sınırlandırılmıştır.

Bitcoin eşler arası teknolojiyi kullanarak herhangi bir merkezi otoriteye bağlı olmadan çalışır. İşlemlerin yönetimi ve Bitcoin’lerin cüzdanlar arası dağıtımı toplu olarak ağ tarafından idare edilir. Bitcoin açık kaynaklıdır ve kimse Bitcoin’in merkezinde değildir, onu tek başına kontrol edemez.

DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN ÜCRETSİZ HESAP AÇIP, KRİPTO PARA UZMANLARIMIZDAN İSTER YÜZ YÜZE İSTER TELEFON İLE ÜCRETSİZ EĞİTİM ALABİLİRSİNİZ.

1E1 PROFESYONEL DESTEK!

Türkiye’de 7 gün 24 saat, gerçekten erişilebilen tek borsa. Sorularınız için sizi [email protected] ya da [email protected] eposta adreslerine yönlendirmiyoruz. Telefonun diğer hattında, daima size yardım etmeye hazır bir kripto para uzmanı sizi bekliyor.

Kripto para uzmanınız ile her gün kripto piyasasındaki gelişmeleri takip edebilirsiniz. Böylece, ICO süreçlerinden, çatallanma (fork) ihtimallerinden ilk sizin haberiniz olur. Kripto varlıklarınızı buna göre yönlendirirsiniz.

HIZLI DESTEK

Telefonun diğer hattında daima erişe bileceğiniz kripto para uzmanınız sizi bekliyor. İhtiyacınız olduğu anda telefon açabilir, Whatsapp'tan erişebilir ya da mail atabilirsiniz. Piyasanın hızını bizimle yakalayın.

ANLIK DUYURULAR

Güvenli müşteri alanındaki anlık duyuru bölümünden piyasaya dair gelişmeleri anlık olarak takip edebilirsiniz. Böylece yeni bir haberin ardından portföyünüzü hızlı bir şekilde yeni duruma göre ayarlayabilirsiniz.

PROFESYONEL EĞİTİM

Kripto para piyasasına girmek istiyorsunuz ancak daha fazla öğrenmek mi istiyorsunuz? E-kitap, webinar ve seminerlerimiz ile piyasa detaylarını öğrenin, paranızı ve varlıklarınızı doğru analiz edin.

GÜNLÜK ANALİZ

Her sabah sıcağı sıcağına günün beklenen haberleri ve gelişmeleri ile alakalı tüm bilgiyi size ulaştırıyoruz. Böylece her an portföyünüzün ihtiyacı olan bilgi elinizin altında olacak.

SADECE 3 ADIMDA KRİPTO PARA YATIRIMINA BAŞLAYIN!

01

KAYIT FORMUNU DOLDURUN

02

ONAY İŞLEMİNİ TAMAMLAYIN

03

KRİPTO PARA ALIN SATIN

TÜRKİYE’DE 7 GÜN 24 SAAT, GERÇEKTEN ERİŞİLEBİLEN TEK BORSA!

Sorularınız için sizi [email protected] ya da [email protected] eposta adreslerine yönlendirmiyoruz.

Telefonun diğer hattında, daima size yardım etmeye hazır bir kripto para uzmanı sizi bekliyor.

ÜCRETSİZ ÜYELİK OLUŞTUR