LEDGER HEDİYESİNİ KAZANMAK İÇİN HEMEN FORMU DOLDURUN!

Ben robot değilim

Çekiliş şartlarını okumak için tıklayınız.

Ledger Nano S

Dünyanın En Popüler Kripto Cüzdanı

Kripto varlıklarınızı güven içinde saklayın. Ledger Nano S kripto varlıklarınız için en iyi güvenliği sağlayacak şekilde piyasadaki en güvenli çip ile inşa edilmiştir.

Ledger Nano S

LEDGER NEDİR?

Kripto varlıklarınızı güvenilir bir şekilde saklamanızı sağlayan offline cüzdandır. Böylece, kripto paranızı yanınızda taşıyabilirsiniz.

NEDEN LEDGER HEDİYESİ?

Icrypex’in önceliği yatırımlarınızın güvenliğini en üst düzeyde tutmaktır. Ledger, piyasada bulunan en iyi donanım cüzdandır.

LEDGER NEDEN ÖNEMLİDİR?

İşlemlerinizi Ledger Live arayüzü ile yaptıktan sonra cüzdanınızı bilgisayarınızdan ayırırsınız. Böylece varlıklarınızı güvenle saklayabilirsiniz.

NANO S NEDİR?

Ledger Nano S, bitcoin ve altcoinlerinizi yüksek güvenlikle depolamak, ödeme alıp göndermek gibi özellikleri olan bir fiziksel donanım cüzdanıdır.

NEDEN ICRYPEX CRYPTO EXCHANGE?

Icrypex Kripto Borsası, tüm kariyerini vadeli ișlemler, para ve döviz piyasaları, sabit getirili ürünler ve dijital paralar gibi finansal ürünlere ayırmış finans profesyonelleri tarafından kurulmuștur. Icrypex; șeffaf, doğru, hızlı ve düșük komisyon prensipleri ile yola çıktı ve size gerçek bir blokzinciri tecrübesi sunuyor.

HIZLI PLATFORM

Borsalarda hız en önemli unsurdur. Icrypex platformunda milisaniyeler içerisinde emriniz işleme girer, limit emirleriniz uygun fiyat ile buluştuğunda gerçekleşir. Saniyeler içerisinde para yatırıp, çekebilirsiniz.

SOĞUK CÜZDAN

Kripto varlıklarınız, fiziksel olarak izole edilmiş, çevrimdışı, ağa bağlı olmayan cüzdanlarda muhafaza edilir. Bu soğuk depolar, varlıklarınızı güvenle saklayabilecek fiziki zorlu çevresel koşullara dayanır ve siber risk barındırmaz.

2FA DOĞRULAMA

2 adımlı doğrulama, kişisel veri güvenliğinin son noktalarından biridir. 2FA ile hesabınıza girerken bir güvenlik katmanı daha eklemiş olursunuz. Böylece sadece sizin için oluşturulan doğrulama kodu ile hesabınıza giriş yaparsınız.

GERÇEK CÜZDAN

Icrypex ile yaptığınız işlemler talebinizle, gerçek çekirdekte yapılır, global blokzincire yansıtılır. Sadece Icrypex üzerinde açtığınız cüzdandaki işlemleri Etherscan veya btc.com üzerinden de takip edebilirsiniz.

SEGWIT

İşlem boyutlarını küçülterek, işlem hızını ve sınırlı blok büyüklüğünü en verimli şekilde kullanan bir teknoloji sunuyoruz. Böylece kripto para transferleriniz göz açıp kapayıncaya kadar gerçekleşmiş oluyor.

YÜKSEK DERİNLİK

Icrypex size 7 para birimi ile 14 markette derinlikli bir borsa hizmeti sunar. Teorik olarak bu, aynı anda 14 farklı markete erişebildiğiniz anlamına gelir. Her birinde istediğiniz an işleme girip çıkabillirsiniz.