Pangolin (PNG) Token | ICRYPEX

Avalanche’ın İlk ve En Önemli DeFi Protokollerinden

Pangolin
Token (PNG)

ICRYPEX’te!

Hemen üye ol, ICRYPEX ile PNG Token işlemlerine başla!Üyeliğini tamamla ve PNG işlemlerine hemen başla!

Doğum Tarihi


Pangolin (PNG) Nedir?

Pangolin, Avalanche ağı içerisinde kurulmuş ilk DEX ve DeFi projesidir. Bir merkeziyetsiz borsa olan Pangolin, dileyen kullanıcılar için yönetişim token’ı olan PNG ile işlemleri mümkün kılar. Pangolin’i kullanan kişiler, Avalanche ağı üzerinde yer alan kripto para işlem çiftlerine merkeziyetsiz biçimde ulaşabilir, işlemlerinin tümünde PNG’yi ve Pangolin’de desteklenen işlem çiftlerini kullanabilir.

Pangolin, Avalanche’ın ilk ve en önemli DeFi projelerinden birisidir.

ICRYPEX’te yer alan Avalanche C-Chain desteği ile kullanıcılar, Pangolin’e kripto varlık transferi gerçekleştirebilir. DeFi ekosistemine dâhil olmak için ICRYPEX’i kullanarak C-Chain’e varlıklarınızı aktarabilir, Pangolin’de yer alan “Takas”, “Stake” yani sahip olunan varlığı kilitleme ve karşılığında özel, parasal ödüller kazanma fırsatını değerlendirebilirsiniz. Pangolin likidite havuzuna dâhil olarak Pangolin’e likidite sağlayabilirsiniz.

Pangolin’i kullandığınızda merkeziyetsiz borsa sistemi içerisinde otomatik olarak kullanıcı, likidite havuzu içerisinde yer alan, seçtiği token’lar ile buluşur. Bu, tamamen otomatik ve bir yöneticiye sahip olmayan yapıda işler. Bu şekilde, Pangolin’in demokratik yapısı ve otomatize oluşu öne çıkar.

Pangolin V2 - Dünyanın En Büyük DeFi Yakımı!

Pangolin ekibi, Pangolin V2 ile birlikte gerçekleştirilecek olan yenilikleri bu hafta duyurdu. Pangolin V2 ile birlikte hem token ekonomisi hem de Pangolin likidite sağlayıcı opsiyonlarından kazanılan ödüllerde değişiklikler gerçekleştirilecek.

Tarihin en büyük token yakımı ile tüm $PNG Token’larının %57’si yakılacak. Likidite sağlayıcı optimizasyonu ile teşvikler artırılacak. Öncelikli işlem çiftlerinde Likidite Sağlayıcı ödülleri artırılacak. Pangolin’in UX’i güncellenerek yeni bir tasarıma kavuşacak.

Pangolin yakımı ile birlikte $PNG, çok daha kıt bir varlık hâline gelecek.

Pangolin (PNG) Nasıl Satın Alınır?

  1. Pangolin’i ICRYPEX üzerinden satın almak için uygulama veya site üzerinden üyelik adımlarınızı tamamlayın.
  2. Hesap onay sürecinizi gerçekleştirin.
  3. Türk Lirası veya Tether aktarımınızı gerçekleştirin.
  4. Dilerseniz Pro Görünüm dilerseniz de Kolay Al-Sat menüsü üzerinden, “PNG/TRY ve PNG/USDT” işlemlerine başlayın!

Bambaşka Bir Kripto Para Deneyimi:
ICRYPEX APP!

ICRYPEX mobil uygulamaları ile bambaşka bir kripto para uygulaması deneyimini yaşama fırsatı. Bitcoin, Ethereum, Ripple veya Pangolin, tüm kripto para işlemlerinde ICRYPEX APP, sürekli yanında.

iOS ve Android için özel olarak ICRYPEX mühendisleri tarafından geliştirilmiş uygulamalar ile finansın ve merkeziyetsiz ekonominin geleceğinde yerini alabilir, Pangolin coin işlemlerine ICRYPEX mobil uygulaması ile dilediğin her yerden hatta pangolinler arasında bir “Safari” esnasında bile ulaşabilirsin.

ICRYPEX mobil; gelişmiş emir seçenekleri, üst düzey güvenlik önlemleri ve birbirinden özel projeleri seninle buluşturmasıyla diğerlerinden sıyrılmak isteyenler için özel olarak geliştirildi.

Tanışmaya ne dersin?

Pangolin’e ICRYPEX ile ulaşmak, hiç
olmadığı kadar kolay.

AVALANCHE C-Chain Desteği ile
DeFi, Seninle.

Avalanche, Ethereum ile başlayan DeFi yani merkeziyetsiz finans uygulamalarının son evrimi. X-Chain, Avalanche C-Chain ve P-Chain ile birlikte merkeziyetsiz finans uygulamalarına erişimin hem çok daha kolay hem de daha ucuz hâle gelmiş oldu.

Avalanche’ın önlenemez yükselişi, Pangolin (PNG) için beklentileri yükseltmeye devam ederken ICRYPEX, Pangolin’e ulaşabilmen için C-Chain desteğini sana sunuyor.

Üstelik, birinci belli.

ICRYPEX olarak Türkiye'de ilk kez Avalanche C-Chain entegrasyonu ile birlikte Avalanche ağı üzerinden Tether (USDT) işlemlerini kullanıcılarımıza sunuyoruz.

ICRYPEX’in Avalanche C-Chain ve Avalanche ağı üzerindeki USDT’yi desteklemesiyle de bambaşka bir DeFi deneyimini sana getiriyoruz.

Türkiye’de tek, dünyada da örneği pek bulunmayan bir durum. 😊